Technikum

5 évfolyamos képzés közismereti és szakképzési kerettanterv alapján Tovább

Szakképző

3+2 évfolyamos képzés (3 év szakképzési + 2 év érettségi vizsgára felkészítő évfolyam) Tovább

Felnőttoktatás

Képzési idő 1 illetve 2 év. Az adott szakmában eltöltött gyakorlati idő alapján. /egyedi elbírálás/ Tovább

A XXIV. NAGYKUN DIÁK SPORTVIADAL

2015. április 23-24-25.

Résztvevő iskolák

  •  karcag Karcag - Dobos László polgármester

    • Karcagi Nagykun Református Gimnázium, Egészségügyi Szakközépiskola és Kollégium - Nagy Béla igazgató

    • Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium - Gyökeres Sándor igazgató

    • Varró István Szakiskola, Szakközépiskola és Kollégium - Puháné Urbán Katalin igazgató

  •  kisujszallas Kisújszállás - Kecze István polgármester

    • Illéssy Sándor Szakközép- és Szakiskola - Toldi Attila igazgató

    • Móricz Zsigmond Református Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium - Tóth József igazgató

  •  kunhegyes Kunhegyes - Szabó András polgármester

    • Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Nagy László Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium - Metzinger Ferenc igazgató

  •  kunszentmarton Kunszentmárton - Wenner-Várkonyi Attila polgármester

    • Kunszentmártoni Gimnázium és Szakképző Iskola - Csík Jánosné  igazgató

  •  turkeve Túrkeve - Vida Tamás polgármester

    • Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola - Ozsváth László igazgató

A XXIV. NAGYKUN DIÁK SPORTVIADAL

2015. április 23-24-25.

Túrkeve

 

Atlétika eredmények:

atlétika eredméy

 

Kézilabda eredmények:

Fiú kézilabda

Selejtezők (2015.04.23. - csütörtök) Hazai Vendég
13:00 Nagykun - Illéssy 18 - 12
13:40 Ványai - Móricz 20 - 8
14:20 Nagykun - Kunszent 33 - 1
15:00 Ványai - Szentannai 23 - 16
15:40 Illéssy - Kunszent 12 - 1
16:20 Móricz - Szentannai 9 - 16

Selejtező eredmények (Fiú kézilabda)

A csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
A1 Nagykun 4 51 13 38 1
A2 Illéssy 2 24 19 5 2
A3 Kunszent 0 2 45 -43 3
B csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
B1 Ványai 4 43 24 19 1
B2 Móricz 0 17 36 -19 3
B3 Szentannai 2 32 32 0 2

Lány kézilabda

Selejtezők (2015.04.23. - csütörtök) Hazai Vendég
17:00 Ványai - Nagykun 25 - 13
17:40 Móricz - Szentannai 5 - 10
Ványai - 0 -
18:20 Móricz - Varró 11 - 0
Nagykun - 0 -
19:00 Szentannai - Varró 14 - 3

Selejtező eredmények (leány kézilabda)

A csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
A1 Ványai 2 25 13 12 1
A2 Nagykun 0 13 25 -12 2
A3 0 0 0 0 0
B csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
B1 Móricz 2 16 10 6 2
B2 Szentannai 4 24 8 16 1
B3 Varró 0 3 25 -22 3

Kézilabda helyosztó - lányok

  • III-IV. helyért
    Nagykun - Móricz: 16-6

Kézilabda helyosztó - fiúk

  • V-VI. helyért
    Móricz - Kunszent: 19 - 0

  • III-IV. helyért
    Szentannai - Illésy: 12 - 10

Döntő lányok

  • I - II. helyért:
    Ványai - Szentannai: 27 - 13

Döntő fiúk

  • I - II. helyért:
    Nagykun - Ványai:

 

Kosárlabda eredmények:

Fiú kosárlabda

Selejtezők (2015.04.23. - csütörtök) Hazai Vendég
10:00 Nagykun - Varró 42 - 16
10:50 Móricz - Szentannai 28 - 15
11:40 Nagykun - Illéssy 50 - 10
12:30 Móricz - Kunszent 33 - 12
13:20 Varró - Illéssy 40 - 8
14:10 Szentannai - Kunszent 19 - 14

Selejtező eredmények (Fiú kosárlabda)

A csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
A1 Nagykun 4 92 26 66 1
A2 Varró 2 56 50 6 2
A3 Illéssy 0 18 90 -72 3
B csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
B1 Móricz 4 61 27 34 1
B2 Szentannai 2 34 42 -8 2
B3 Kunszent 0 26 52 -26 3

Lány kosárlabda

Selejtezők (2015.04.23. - csütörtök) Hazai Vendég
15:00 Móricz - Varró 67 - 2
15:50 Nagykun - Kunszent 40 - 4
16:40 Móricz - Szentannai 25 - 15
17:30 Nagykun - Illéssy 54 - 9
18:20 Varró - Szentannai 0 - 71
19:10 Kunszent - Illéssy 19 - 18

Selejtező eredmények (leány kosárlabda)

A csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
A1 Móricz 4 92 17 75 1
A2 Varró 0 2 138 -136 3
A3 Szentannai 2 86 25 61 2
B csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
B1 Nagykun 4 94 13 81 1
B2 Kunszent 2 23 58 -35 2
B3 Illéssy 0 27 73 -46 3

Kosárlabda helyosztó - lányok

  • V - VI. helyért
    Illésy - Varró: 33 - 2

  • III-IV. helyért
    Szentannai - Kunszent: 45-11

Kosárlabda helyosztó - fiúk

  • V-VI. helyért
    Illésy - Kunszent: 29 - 22

  • III-IV. helyért
    Varró - Szentannai: 26 - 15

Döntő lányok

  • I - II. helyért:
    Móricz - Nagykun: 15 - 24

Döntő fiúk

  • I - II. helyért:
    Nagykun - Móricz: 25 - 15

 

Labdarúgás eredmények:

Labdarúgás
Végeredmény Pont
1 Kunszentmártoni Gimnázium és Szakképző Iskola 77
2 Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola 55
3 Illéssy Sándor Baptista Szakközépiskola és Szakiskola 44
4 Varró István Szakiskola, Szakközépiskola és Kollégium 33
5 Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 22
6 Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola 11
7 Karcagi Nagykun Református Gimnázium,és                 Egészségügyi Szakközépiskola 0
8 Kunhegyesi Nagy László Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium 0

 

Röplabda eredmények:

Fiú röplabda

Selejtezők (2015.04.23. - csütörtök) Hazai Vendég
14:00 Nagy László - Kunszent 2 - 0
14:40 Nagykun - Szentannai 2 - 0
15:20 Nagy László - Varró 2 - 0
16:00 Nagykun - Ványai 2 - 0
16:40 Kunszent - Varró 0 - 2
17:20 Szentannai - Ványai 2 - 0

Selejtező eredmények (Fiú röplabda)

A csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
A1 Nagy László 4 100 47 53 1
A2 Kunszent 0 55 100 -45 3
A3 Varró 2 67 75 -8 2
B csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
B1 Nagykun 4 100 45 55 1
B2 Szentannai 2 78 100 -22 2
B3 Ványai 0 71 104 -33 3

Lány röplabda

Selejtezők (2015.04.23. - csütörtök) Hazai Vendég
10:00 Nagy László - Szentannai 2 - 0
10:40 Nagykun - Móricz 2 - 0
11:20 Nagy László - Kunszent 2 - 1
12:00 Nagykun - Ványai 2 - 0
12:40 Szentannai - Kunszent 0 - 2
13:20 Móricz - Ványai 1 - 2

Selejtező eredmények (leány röplabda)

A csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
A1 Nagy László 4 108 95 13 1
A2 Szentannai 0 60 100 -40 3
A3 Kunszent 2 107 80 27 2
B csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
B1 Nagykun 4 100 48 52 1
B2 Móricz 0 81 110 -29 3
B3 Ványai 2 82 105 -23 2

Röplabda helyosztó - lányok

  • V - VI. helyért
    Szentannai - Móricz: 2 - 0

  • III-IV. helyért
    Kunszent - Ványai: 2-0

Röplabda helyosztó - fiúk

  • V-VI. helyért
    Ványai - Kunszent: 2 - 1

  • III-IV. helyért
    Szentannai - Varró: 2 - 0

Döntő lányok

  • I - II. helyért:
    Nagy László - Nagykun: 0 - 2

Döntő fiúk

  • I - II. helyért:
    Nagy László - Nagykun: 2 - 0

 

Szertorna eredmények:

Leány torna egyéni
Iskola Tanuló neve Össz pont Helyezés
Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola Tóth Patrícia Szidónia 36,40 1
Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola Fazekas Enikő Tünde 34,40 2
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola Gál Erika 34,20 3
Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola Gábris Barbara 34,20 4
Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola Nyakó Rozália 33,90 5
Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Pintér Boglárka 33,20 6
Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola Kozma Vivien 33,20 6
fiú torna egyéni
Iskola Tanuló neve Össz pont Helyezés
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola Kabai Richárd 56,10 1
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola KirályZoltán 55,00 2
Varró István Szakiskola, Szakközépiskola és Kollégium Fekete Miklós 53,60 3
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola Balla Richárd 53,30 4
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola Tóth Lajos 52,80 5
Kunhegyesi Nagy László Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium Botos Attila 52,70 6
Leány torna összetett
Iskola csapat eredmény Helyezés Pont
Illéssy Sándor Baptista Szakközépiskola és Szakiskola nem indult 0 0
Karcagi Nagykun Református Gimnázium,és                 Egészségügyi Szakközépiskola 161,2 3 44
Kunhegyesi Nagy László Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium 151,9 5 22
Kunszentmártoni Gimnázium és Szakképző Iskola nem indult 0 0
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola 164,7 2 55
Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 158 4 33
Varró István Szakiskola, Szakközépiskola és Kollégium nem indult 0 0
Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola 172,4 1 77
fiú torna összetett
Iskola Helyezés Pont
Illéssy Sándor Baptista Szakközépiskola és Szakiskola nem indult 0 0
Karcagi Nagykun Református Gimnázium,és                 Egészségügyi Szakközépiskola 238,7 6 11
Kunhegyesi Nagy László Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium 259,8 2 55
Kunszentmártoni Gimnázium és Szakképző Iskola nem indult 0 0
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola 269,7 1 77
Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 243,3 4 33
Varró István Szakiskola, Szakközépiskola és Kollégium 246,5 3 44
Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola 240,5 5 22

 

Összesített eredmények:

ny

Fiú

Összetett

A XXIV. NAGYKUN DIÁK SPORTVIADAL

2015. április 23-24-25.

Túrkeve

Nagykun Diák Sportviadal rövid története:

Nagykun Diák Sportviadalok

helyszínei, időpontjai és győztesei

  Város

Rendező iskola

Időpont

Győztes

1.      Karcag Gábor Áron Gimnázium és Szakközépiskola 1969. április 25-27. Karcag,GÁG
2.      Karcag Gábor Áron Gimnázium és Szakközépiskola 1971. május 2-4. Karcag,GÁG
3.      Karcag Gábor Áron Gimnázium és Szakközépiskola 1973. április 28-30. Karcag,GÁG
4.      Karcag

Gábor Áron Gimnázium és Szakközépiskola

1975. április 25-27. Túrkeve V.A.
5.      Kisújszállás Móricz Zsigmond Gimnázium és Szakközépiskola 1977. ápr.29-máj. 1. Kisújsz. M.Zs.G.
6.      Túrkeve Ványai Ambrus Gimnázium és Szakközépiskola 1979. április 28-30. Túrkeve. V.A.
7.      Túrkeve Ványai Ambrus Gimnázium és Szakközépiskola 1981. április 24-26. Túrkeve V.A.
8.      Kunszentmárton József Attila Gimnázium 1983. április 22-24. Túrkeve V.A.
9.      Kunhegyes Nagy László Gimnázium és Szakközépiskola 1985. április 27-28. Kunhegyes N.L.
10.                Karcag Gábor Áron Gimnázium és Szakközépiskola 1987. május 1-3. Karcag GÁG
11.                Karcag Mezőgazdasági Szakközépiskola 1989. április 28-30. Karcag GÁG
12.                Kunhegyes Nagy László Gimnázium és Szakközépiskola 1991. május 2-4. Karcag GÁG
13.                Kunszentmárton Veress J. Szakképző, Szakközép. és Gimnázium 1993. április 22-24. Karcag GÁG
14.                Túrkeve Ványai Ambrus Gimnázium és Szakközépiskola 1995. április 20-22 Kisújsz. M.Zs.G.
15.                Kisújszállás Móricz Zsigmond Gimnázium és Szakközépiskola 1997. április 24-26. Kunhegyes N.L.
16.                Karcag Varró István Szakmunkásképző és Szakközép. 1999. április 22-24. Kunhegyes N.L.
17.                Kunhegyes Nagy László Gimnázium és Szakközépiskola 2001. április 26-28. Karcag, GÁG
18.                Kunszentmárton Veress J. Szakképző és Szakközép. és Gimnázium 2003. április 24-26.

Karcag, GÁG

19.                Túrkeve Ványai Ambrus Gimnázium és Szakközépiskola 2005. április 21-23. Karcag, GÁG
20.               

Kisújszállás

Móricz Zsigmond Gimnázium és Szakközépiskola 2007. április 26-28

Karcag, GÁG

21.                Karcag

Gábor Áron Gimnázium és Szakközépiskola

2009. április 23-25

Kisújsz.M.Zs.G.

22.                Kunhegyes

Nagy László Gimnázium és Szakközépiskola

2011. április 19-21

Karcag, Ref.Gim.

23.                Kunszentmárton

Veress János Gimnázium és Szakképzőiskola

2013. április 18-20.

Karcag, Ref.Gim.

24.                Túrkeve Ványai Ambrus Gimnázium és Szakközépiskola 2015. április 23-25.

 

Összeállította: Baja Sándor, Karcag