• 1
  • 2
  • 3

TANÁRI NÉVSOR

2017/2018-as tanévben

S.sz.

NÉV

Osztályfőnök:

Tantárgy:

1.

 

Asztalos Csilla

---

Pénzügyi vállalkozói ismeretek Kereskedelmi ismeretek Foglalkoztatás II.

Vállalkozási ismeretek

2.

 

Bedő László

 

14.J

Karbantartási gyakorlatok Hegesztési alapismeretek Emelőgép speciális feladatai Mérési gyakorlat

Gépjármű-villamosságtan

3.

Benczéné Szabó Gabriella

11.A

Német nyelv

Magyar nyelv és irodalom

4.

 

Csaplár Béla

 

11.B

11.D

Biológia Földrajz

Közlekedési ismeret Természettudomány

5.

 

Csáki Csilla

9.B

9.C

9.D

Magyar nyelv és irodalom Történelem Társadalomismeret

Üzleti levelezés és kommunikáció

Etika

6.

Csukás Attila

14.FK

Felület előkészítési, fényezési technológiák

Felület előkészítés, fényezés gyakorlata

7.

 

 

 

 

Dittrich Imre

---

Gépkezelő általános ismeret

Gépészeti alapozó feladatok gyakorlata

Munkavédelem

Elsősegélynyújtás gyakorlat

Hegesztési alap gyakorlatok Munkahelyi egészség és biztonság Gépkezelő általános ismeret Emelőgép speciális feladatai Karbantartási gyakorlatok

Veszélyes anyagok kezelése

8.

 

Faragó László

---

Műszaki rajz Technológia Mechanika Gépelemek, géptan

Műszaki dokumentációs ismeretek

9.

Gaál Gyula

10.H

Kollégiumi nevelőtanár

10.

Gulyás Andrea Éva

12.B

Biológia Felületkezelés alapjai

11.

Győri Attila

---

Karbantartási gyakorlatok

Járműkarbantartás Járműdiagnosztika

12.

Hermann Zsuzsa

---

Matematika

13.

Jánvári László

---

Ruházati- és bútor áruismeret Eladástan

Iparcikk áruismeret

Pénzügyi vállalkozói ismeretek Eladástan gyakorlat Kereskedelmi gyakorlat

Üzleti levelezés és kommunikáció Hegesztési alapismeretek Hegesztési ismeretek Foglalkoztatás II.

Működtetés szabályai

Vállalkozási ismeretek

14.

Kisné Barát Janka

14.M

Kereskedelmi ismeretek Kereskedelmi gazdaságtan Pénzügyi oktatási program gazdasági ismeretek Áruismeret és forgalmazás Statisztika

Gazdálkodási ismeretek Vállalkozási finanszírozás

Pénzügy elmélet és gyakorlat

15.

Kiss Zoltán József

10.D/C

Történelem Társadalomismeret

16.

Molnár Tibor

---

IT alapok Hálózatok

17.

Nádudvariné Kun Marianna

12.A

Magyar nyelv és irodalom Etika

Könyvtáros

18.

Nádudvari István

11.H

Gépészeti alapozó feladatok Hegesztési alapgyakorlatok Hegesztési gyakorlatok Mechanika

Karbantartási gyakorlatok Mérési gyakorlat

Járműkarbantartás Járműdiagnosztika

19.

Nagy Ibolya

---

Testnevelés

20.

Ozsváth László

15.J

Korszerű járműtechnika

21.

Patkósné Mile Irén

---

Magyar nyelv és irodalom Angol nyelv Foglalkoztatás I.

Értékesítés idegen nyelven

22.

Szemes Attila

---

Kollégiumi nevelőtanár

23.

Szilágyi Roland

---

Informatika

IIT szakorientáció Programozás

IT alapok

Adatbázis és szoftverfejlesztés

24.

Szmolnik Sándor

---

Elektrotechnika, elektronika

Szakmai számítások

25.

Takács Attila

---

Kollégiumi nevelőtanár

26.

Teremi Sándor

10.B

Angol nyelv

IT szakmai angol

27.

Vincze Mihály

9.H

Testnevelés

 

Óraadók:

   

1.

Bedőné Homoki Márta

---

Matematika

2.

Kovácsné Bodnár Katalin

---

Könyvelés gépen

Könyvelés beszámoló készítés Elektronikus adóbevallás Projektfinanszírozás

Projekt folyamatos követése

Számvitel

Adózás

3.

Garaguly János

---

Hegesztési ismeretek Karosszérialakatos szakmai ismeret

4.

Molnár Magdolna

---

Médiaismeret

Rajz- és vizuális kultúra

5.

Holczknecht Gyula

---

Gépjárműszerkezettan Gépjárműszerkezetek

6.

Meszesán János

---

Fizika

7.

Nagy Noémi

---

Fejlesztő órák

8.

Tereminé Halász Judit

---

Német nyelv

Iskolánk igazgatói voltak:

Szabó József                   (1950 - 1952)

Dr. DANKÓ IMRE              (1952 - 1953)

PAPP LAJOS                         (1953 - 1955)

BRACSOK ISTVÁNNÉ       (1955 - 1964)

IMRE LAJOS                      (1964 - 1965)

KÓRIZS ISTVÁN                 (1965 - 1979)

CSEH SÁNDOR                 (1979-2005)

OZSVÁTH LÁSZLÓ            (2005 - 2015)

PUSKÁS LÁSZLÓ              (2015 - 2017)
ASZTALOS CSILLA             (2017-           )

 

8. osztály utáni képzés

8. osztály utáni képzés

SZAKGIMNÁZIUM 4 évfolyamos szakgimnázium Közlekedésgépész ágazat Angol vagy német nyelv oktatása, ECDL vizsga lehetősége, külföldi szakmai tapasztalatszerzés lehetősége. Érettségi után Tovább
Érettségi Utáni Szakképzés

Érettségi Utáni Szakképzés

Autószerelő (OKJ 54 525 02) Képzési idő: 2 év Autóelektronikai műszerész (OKJ 54 525 01) Képzési idő: 2 év Autótechnikus ráépülés (OKJ Tovább
Felnőttoktatás

Felnőttoktatás

Az iskolánk által meghirdetett felnőttoktatás Az oktatás tanév elejei vagy keresztféléves indulással Indulás az adott szakmában megfelelő létszámú jelentkező esetén Tovább
  • 1